KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13835395

nr 1383 5395

Bertil Öhlund

(1923-2003), Sverige

Oljemålning, Komposition. Signerad, daterad -61. Olja på duk, 97x116, yttermått inklusive ram: 110x118 cm

Bertil Öhlund, född 1923 i Solna, död 2003, svensk målare.

Utrop:

3.000 kr

Såld:

6.600 kr

måndag 8 mars 2021
kl 19:59:52

Bertil Öhlund

Läs mer om Bertil Öhlund